Благодійний фонд «Допоможи Україні. Донбасу»  - всеукраїнська гуманітарна організація , яка постійно працює на прифронтовій території Донеччини. Фонд був заснований за ініціативи ГО «Зоряне відродження» та об’єднав навколо себе команду ініціативних благодійників і волонтерів.

         За 14 років своєї роботи «Зоряне відродження» реалізувало безліч проєктів, спрямованих на нормалізацію життя для тих, хто постраждав від війни. У співпраці з такими провідними організаціями та інституціями, як ЄС, ПРООН та МОМ, ми втілили у життя проєкти на мільйони гривень.

          Серед них:

- 2015 рік - Реалізація проекту «Покращення медичних послуг населенню шляхом придбання обладнання у Державний заклад «Науково-практичний медичний реабілітаціонно-діагностичний центр МОЗ України» у м.Костянтинівка. Проект був реалізован завдяки підтримки Європейського союзу та ПРООН в Україні в рамках діяльності проекту «Місцевий розвиток орієнтований на громаду ІІІ». В результаті на баланс Центру було передано апарат для вакуумної терапії Green Sack Classik та терапевтична кушетка aXion2 на суму 565 330,00 грн.

-  2016 рік участь у проекті «Всебічна стабілізаційна підтримка внутрішньо-переміщених осіб та постраждалого населення в Україні» за підтримки Європейського союзу та у рамках «Підтримка громад на Донбасі» за підтримки Японського уряду та Міжнародної організації з міграції . В результаті проекту було проведено ремонт актової та спортивної зали Зорянської ЗОШ . Сума проекту 812500,00 грн.

- 2017-218 рік участь у проекті ПРООН «Відновлення врядування та примирення в охоплених конфліктом громадах України». В результаті участі фельдшерско-акушерський пункт селища Зоря отримав медичне обладнання на суму 58870 грн.

            Основа нашої діяльності - забезпечення першочергових потреб українців, що мешкають в особливо небезпечних регіонах та піклування про внутрішньо-переміщених осіб по всій Україні. 

            Наша мета - поєднати наш досвід і енергію волонтерів для розбудови системи ефективної допомоги.

Доєднуйтеся до нас!

Команда
Сергій Свириденко
Сергій Свириденко
засновник фонду, волонтер
Сергій Вініченко
Сергій Вініченко
волонтер
Світлана Афанасенко
Світлана Афанасенко
волонтер
Сергій Петров
Сергій Петров
волонтер
Олена Сажнєва
Олена Сажнєва
волонтер
Юлія Сажнєва
Юлія Сажнєва
волонтер
Нікіта Сажнєв
Нікіта Сажнєв
волонтер
Аліна Беседіна
Аліна Беседіна
волонтер
Наші партнери

Ми робимо це у співпраці з нашими партнерами

Sibelko group :  ПрАТ Sibelko group : ПрАТ "Глини Донбасу", ТОВ «Євромінерал Україна» та ПрАТ «Курдюмівський завод кислототривких виробів»
ГО Європейська Ініціатива ГО Європейська Ініціатива
Олег Вострих Олег Вострих
ТОВ Перспектива ТОВ Перспектива
СТОВ СТОВ "Злагода" Поляцьковий Анатолій Миколайович - партнер
СТОВ СТОВ "АРТЕМА-9"
Приєднатися до команди
Нам необхідна Ваша допомога.
Кожна гривня дуже важлива для життя та здоров`я українців.